Paviršiaus padengimas aktyviąja chemija, naudojant minkštintą vandenį. Tokiu būdu suminkštinami didieji nešvarumai. Programa naudojama tam, kad paviršius būtų paruoštas pagrindiniam plovimui.

Turi būti padengtas visas automobilio paviršius. Pirmiausia apipurkškite automobilio stogą. Svarbu išplauti ratų arkas, kad išvažiuodami iš plovyklos neaptaškytumėte automobilio šonų.

Paviršiaus padengimas aktyviosiomis putomis. Programos metu visi nešvarumai suminkštėja ir nubėga. Dėl šios naujosios aktyviųjų putų technologijos paviršiaus nebereikia dengti daug kartų.

Mėlynas putų pistoletas yra kitoje stendo pusėje. Automobilį purkšti putomis pradėkite nuo tos pačios vietos, nuo kurios pradėjote, naudodami 1 programą. Purkšti pradėkite nuo automobilio apačios ir užbaikite stogu. Putomis turi būti padengtas visas automobilio paviršius.

Paviršiaus padengimas plovimo priemone. Naudojamos automobilio spalvą išsaugančios miltelių mikro granulės, sukurtos specialiai bekontakčiam plovimui.

Mėlyno pistoleto atstumas iki automobilio paviršiaus – 10 cm. Būtina stebėti, kad plaunant srovė pasiektų visas automobilio paviršiaus vietas.

Nešvarumų ir cheminių priemonių likučių skalavimas vandeniu. Šios programos metu švarus paviršius parengiamas padengimui apsauginiu sluoksniu – vašku.

Automobilį skalauti pradėkite nuo stogo, o užbaikite- apačioje. Nepamirškite išskalauti ratų arkų. Skalavimo pistoletą laikykite toliau nuo paviršiaus, kad galėtumėte nuskalauti didesnį plotą. Jei skalaudami pastebite nešvarių vietų, jas dar kartą nuplaukite.

Filtruotas, suminkštintas ir demineralizuotas vanduo su naujos kartos polimerais padengia švarų automobilio paviršių apsauginiu sluoksniu. Dėl aukštos temperatūros polimerų sluoksnis prilimpa prie paviršiaus ir užtikrina ilgalaikę apsaugą.

Vaškavimo pistoleto atstumas iki automobilio paviršiaus – 30 cm. Nėra prasmės dar kartą vaškuoti tą pačią vietą, nes automobilio paviršius pritraukia tik ploną vaško sluoksnį, o likęs vaškas nuteka.

Kėbulo skalavimas demineralizuotu vandeniu, kurio sudėtyje yra priemonių, užtikrinančių, kad paviršius bus sausas ir spindintis – be lašų ar nubėgimo pėdsakų. Ši programa užbaigia visą plovimo programos ciklą pasirūpindama, kad paviršiaus nereikėtų šluostyti ir džiovinti. Nenaudojant šios programos ant automobilio paviršiaus gali likti baltų vandens lašų pėdsakų.

 

Būtina rūpestingai nuskalauti – pradėkite nuo stogo. Demineralizuotu vandeniu nenuskalautoms vietoms išdžiūvus, liks dėmės. Svarbu išskalauti visus plyšius, kuriuose kaupiasi vanduo, kad automobiliui pradėjus važiuoti vanduo nepaliktų dėmių ant automobilio paviršiaus.

Kai kėbulas švarus…

Dulkių siurblys

Kiekvienoje PUTOK savitarnos automobilių plovykloje yra du dulkių siurbliai, su kuriais galėsite patogiai išvalyti automobilio saloną. Dulkių siurbliai tikrinami kartą per dieną, kad iš jų būtų pašalinti įstrigę objektai.

Kilimėlių valymas

Pasinaudokite kilimėliams valyti skirtu įtaisu. Viršutinėje šio įtaiso dalyje galima patogiai įtvirtinti kilimėlį, kad galėtumėte jį išdaužyti. Būkite atsargūs – atkreipkite dėmesį į vėjo kryptį.

Kompresorius

Padangų slėgis turi didelės reikšmės tiek degalų sąnaudoms, tie ir padangų ilgaamžiškumui. Kai automobilis jau sutvarkytas, nepamirškite patikrinti ir visų padangų slėgio.